Nieuws

Pauwels Consulting WORKSENSE Supplier 2015

12 jul 2016
WORKSENSE, het Contingent Workforce programma van KellyOCG voor Johnson & Johnson, heeft Pauwels Consulting verkozen tot Supplier van het Jaar 2015!

Het WORKSENSE programma heeft tot doel om de beste “suppliers of talent” te selecteren om op het juiste moment tegen een juiste prijs de beste talenten aan te kunnen trekken.

Mélodie Rogiers, Key Account Manager bij Pauwels Consulting, ontving de award op de jaarlijkse WORKSENSE summit bij Janssen in Beerse op 7 juli 2016.

Pauwels Consulting - WORKSENSE Supplier of the Year 2016 - Melodie en Van

Mélodie Rogiers, Key Account Manager en Van Nguyen, Operations Director en Partner bij Pauwels Consulting

“Ik wil iedereen, en dan in het bijzonder ons team, bedanken voor alle inzet en enthousiasme en de succesvolle samenwerking met Janssen, Johnson & Johnson en WORKSENSE”, aldus Rogiers. “Deze erkenning is het resultaat van teamwork. We wonnen de award vorig jaar en we wonnen de award dit jaar (samen met de Supplier Excellence Award van KellyOCG), dus we weten wat ons de komende jaren te doen staat (lacht).

Het team werkt elke dag ontzettend hard opdat het WORKSENSE team de best mogelijke kandidaten kan voorstellen voor posities bij Johnson & Johnson. Vorig jaar is onze groep consultants bij J&J sterk gegroeid. We zijn nu ook zeer blij met deze formele erkenning voor ons werk.

We zullen onze manier van werken verder blijven optimaliseren. Verder zullen we er in de komende jaren alles aan doen om onze diensten verder beschikbaar te stellen voor het EMEA WORKSENSE programma en andere programma’s van KELLYOCG.

Ik wil het team bij Pauwels Consulting, onze consultants en onze partner WORKSENSE nogmaals bedanken voor het fantastische teamwork en deze mooie erkenning.”

Contacteer ons

Heb je vragen voor ons? Neem contact op!

"(Vereist)" geeft vereiste velden aan

maxime_van_belle
Maxime van Belle Content Marketeer